Rowerowa Szkoła - Zajecia praktyczne dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci szkół podstawowych posiadające kartę rowerową na praktyczną naukę na rowerze w ruchu drogowym. Będziemy jeździć w grupie do 15 osób po ulicach i drogach rowerowych Wejherowa oraz będziemy tłumaczyli zasady bezpiecznej jazdy.

Nasze zajęcia wzorujemy na projekcie Rowerowa Szkoła przygotowanym przez  Stowarzyszenie "Wrocławska Inicjatywa Rowerowa", Stowarzyszenie "Miasta dla Rowerów"

Szczegóły projektu: http://rowerowaszkola.pl/materialy.php?dzial=3

Zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę tj. 1 października 2016 roku w godzinach:  10.00 -  11.20  ( I grupa) 11.30 12:50 (II grupa) przy Zespole Szkół nr 3/Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Nanickiej. Poprowadzą je członkowie Wejherowskiego Towarzystwa Cyklistów. Zajęcia są bezpłatne. Dla najpilniejszych młodych rowerzystów przewidziane są drobne upominki.

Warunkiem uczestnictwa dziecka jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów dziecka. Zgłoszenia wraz z wiekiem dziecka i danymi kontaktowymi (imię/nazwisko, telefon i e-mail) należy przesyłać na adres wtcwwo@gmail.com

Nasze zajęcia filmujemy kamerą sportową, a w późniejszym terminie opatrzymy komentarzem.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt wtcwwo@gmail.com

Zadanie jest realizowane w ramach grantu finansowanego przez Gminę Miasta Wejherowo Praktyczna nauka poprawnego zachowania na drogach uczniów szkół podstawowych Miasta Wejherowa