22 Wielki Przejazd Rowerowy

www.wpr2018.pl

Jesteście gotowi na rowerowe (oraz rolkowe i longboardowe) szaleństwo??? wink

Jeśli tak, to zapraszamy w niedzielę 10 czerwca o godz 9:30 na Plac Jakuba Wejhera w Wejherowie. 

Peleton północy przejeżdŻał zatrzyma się także w Redzie, Rumi oraz Gdyni. Metą będą sopockie błonia.

Wielki Przejazd Rowerowy w tym roku obchodzi okrągłe, 22 urodziny wink Z tej przyczyny chcemy (jak co roku) pobić rekord frekwencji! Czy tak się stanie, zależy także od Ciebie - zabierz znajomych, namów rodzinę, kumpli - razem stwórzmy największy w Polsce peleton rowerowy!!! My zajmiemy się resztą. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się rekordowa ilość nagród w naszych konkursach!!! Na mecie czekać zaś będzie wielki piknik z masą jadła i napitku dla ciała oraz licznymi atrakcjami dla ducha wink Chcesz stać się bohaterem 22 WPR? - pamiętaj o przebraniu siebie i swojego rumaka - już szykujemy nagrody dla najoryginalniejszych przebierańców. Pytasz o pogodę? - jak co roku na WPR - pogoda będzie znakomita! (bo na rower każda pogoda jest dobra!)

Do udziału w 22 WPR zapraszamy wszystkich rowerzystów, rolkarzy, longboardzistów, wrotkarzy, osoby na wózkach oraz wszelakich pojazdach napędzanych siłą mięśni (z ew. elektrycznym wspomaganiem). Jak zawsze - wstęp i udział w WPR jest BEZPŁATNY!!! 

Pełny program 22 WPR (zasady uczestnictwa, trasy, mapa, godziny zbiórek i startów, opisy wydarzeń) około połowy maja podamy na stronie www.wpr2018.pl.