VII Rajd "Z KOMPASEM" 27-28.09 Sierakowice

            Drodzy Przyjaciele Rajdu „Z kompasem”

 

Kolejny- siódmy już Rajd „Z kompasem”- odbędzie się w dniach 27-28.09 w samym sercu pięknych Kaszub- w Sierakowicach (zapisy ruszają 01 września).

Krajobraz tak bardzo różny od tego, który towarzyszył nam ostatnio w Łebie. Kwintesencja Kaszub- małe lasy na piaszczystym podłożu, moc jezior, malownicze wzgórza morenowe poprzecinane dolinami rzek: Rajd „Z kompasem” za każdym razem zabierze Ciebie do najatrakcyjniejszych miejsc Pomorza!

Pomóż nam kolejny raz pobić rekord frekwencji, przyjedź do Sierakowic, bo naprawdę warto, przyłącz się do setek pasjonatów Rajdu „Z kompasem”, chodź z nami poszukać ukrytych punktów kontrolnych i przekonaj się o niesamowitej atmosferze Imprezy!

Rajd „Z kompasem” to emocje dla każdego: świetna rodzinna zabawa, mocny wysiłek dla wyrypiarzy, nauka błądzenia dla początkujących, kilometry spędzone w marszu lub na rowerze na łonie przyrody.

Ponadto atrakcje towarzyszące- ognisko, pełen bufet jedzenia, występy kaszubskich zespołów i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć!

Nie może Ciebie zabraknąć na VII Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha! Szczegóły: www.zkompasem.pl

Było świetnie, a kolejny rajd "Z kompasem" będzie 30-31.05.2015 w gminie Choczewo, już nie moge się doczekać:)