2014-06-22 Wzdłuż Łeby do Sianowa

Miejsce Startu: Kaufland, Wejherowo - parking dla rowerów ten co zwykle.

Godzina: 9:00 (niedziela 22 czerwiec)

Trasa: do Sianowa mniej więcej wzdłuż Łeby i z powrtotem na skos przez Lewino

Dystans: 80-100 km

Ponieważ nigdy tą trasą nie jechałam więc "gubienie" się jest wliczone w dystans (dlatego taka rozbieżność w km). Dlatego też proszę o wyrozumiałość jak będziemy nieco kręcić się wkółko.

Taki bardzo wstępny zarys trasy zrobiłam na gpsies.com - tzn zaznaczyła mniej więcej punky trasy (program pozwala na ich ograniczoną ilość), a program sam połaczył te punkty po dostępnych na mapie drogach. My pewnie pojedziemy trochę inaczej, czyli tak jak wyjdzie przy moim braku orientacji w terenie 

Obrazek użytkownika blobar

Na starcie zjawili się Dawid, Paweł i ja. Spojrzeliśmy na nadciągające chmury i stwierdziliśmy, że taka drobnostka nie może nas zniechęcić do kręcenia. I mieliśmy rację, bo popadało trochę między 10 a 11, a później za chmur wyłoniło się piękne słoneczko. Pogoda wymarzona na kręcenie (gdyby nie ten wiatr w twarz to było by idealnie). 

Co tu dużo pisać - może to że w Sianowie nie serwują nigdzie nic ciepłego do jedzenia i trzeba było nadprogramowo podjechać do Garcza. Tam chłopaki widząć że coraz wolniej pojeżdżam pod górki zasugerowali by wrócić asfaltami.

Zdjęcia - ponieważ robiłam zdjęcia moją osobę symbolizuje rower 

Trasa:

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6

 

Obrazek użytkownika Jowisz

Baska zdjęcia zapodaj

Uciekają rzędy drzew,
twarz mi chłodzi wiatru wiew.
Świat uśmiecha się, psiakrew,
bałamutnie.