01.06.2014 - szlakiem do Białogóry

Start: godz. 10:00 - Kaufland (parking rowerowy)

Trasa: szlakiem rowerowym do Białogóry - powrót przez Dębki i wschodnią stroną jeziora Żarnowieckiego.

Dystans: coś ok 80 -90 km?

Tempo: no cóż - takie według mnie umiarkowane - na całej trasie powinno wyjść około 17-18 km/h jeżeli nie będzie wiatru w twarz. Bez zamulania np 10km/h na prostej.

Powrót: przed wieczorem powinniśmy zdążyć smiley

Jak będzie padać to wyjazd odwołany. Przed wyjściem z domu - zajrzyj na tą stronę - w komentarzu dam informację o odwołaniu. 

Ps nie możesz w niedzielę, wolisz w sobotę, to spójrz TUTAJ

 

 

Witam

 

Próbowałem załapać się na dzisiejszą wycieczkę, ale się mi to nie udało :( Czy jutrzejsza wycieczka do Białogóry jest aktualna? Czy parking rowerowy przed Kauflandem, to jest tam, gdzie są wózki zakupowe przy wejściu do tego sklepu przez parkingiem dla samochodów? Pytam, tak dla uszczegółowienia mniejsca spotkania, by was nie przegapić :)

Pozdrawiam

Paweł

Obrazek użytkownika blobar

Wycieczka jak najbardziej aktualna. 

Co do miejsca spotkania  - to jak wjeżdżasz na duży parking od strony tego namiotu z rowerami - to tam zaraz za rogiem (tam jest chyba wejście do budynku co prowadzi do tego sklepu z agd rtv). Tam jest taki daszek nad wyrwikółkami i dwa stojaki typu odwrócone U. 

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6

 

Obrazek użytkownika blobar

Była nas piątka: Andrzej, Gojas, Marek, Paweł i moja skromna osoba.

O tym, że było pięknie i przyjemnie w tak doborowym towarzystwie nie muszę pisać, bo to oczywiste. Jako umysł wybitnie ścisły na tym zakończę relację, jedynie wstawię trasę z navime.

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6