VI RAJD Z KOMPASEM 31.05-01.06 ŁEBA

Znowu startuje rajdowa karuzela. Impreza odbędzie się w dniach 31 maja- 01 czerwca w Łebie. Czekają na nas zatem nadmorskie piaski, szum Bałtyku, wspaniały zachód Słońca w morskiej toni, gęsty nadmorski las, wiatr we włosach i wiele innych atrakcji!

 

Ponownie spotkamy się w pogodzie i niepogodzie, zostawimy za sobą stresy i problemy dnia codziennego i pełni pozytywnej energii zaszyjemy się w leśnej dziczy i weźmiemy udział w wyścigu do biało-czerwonych lampionów!

 

Formularz zapisów jest dostępny na stronie internetowej Rajdu.

 

Siedem tras do wyboru- cztery piesze i trzy rowerowe- z całą pewnością zaspokoją każdego: począwszy od rodzin z małymi dziećmi poprzez osoby doskonalące swoje umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, skończywszy na ekstremalnych wyrypiarzach. Warto dodać, że od najbliższego Rajdu rozgrywka na najdłuższej trasie pieszej- czerwonej- odbywa się w ramach Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację.

 

Na miejscu oprócz rywalizacji na trasach liczne atrakcje: ognisko, pełen bufet jedzenia i picia. Każdy Uczestnik otrzyma również kolorowy numer startowy oraz kolorową mapę.

 

Tradycyjnie zapewniamy cenne nagrody- nie tylko dla najlepszych ekip! Szczegóły już jutro na stronie internetowej oraz na FB.

 

W miarę zbliżania się terminu Rajdu na stronie www.zkompasem.pl będą zamieszczane istotne dla startujących informacje.

 

Nie może Was zabraknąć na VI Rajdzie „Z kompasem”- prawdziwej uczcie dla ciała i ducha!

 

Marcin Jank

Kierownik Rajdu