Rajd Akcji Katolickiej

1 maja Akcja Katolicka zaprasza na tradycyjny Rodzinny Rajd Rowerowy. Wyjazd spod kościoła parafii Św. Leona (koło ronda) o godz. 10.00. Trasa wiedzie przez Puszczę Darzlubską i liczy 27,5 km, tempo bardzo spokojne, po drodze będziemy gościć w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Muzie. Na odcinkach z dopuszczonym ruchem pojazdów będziemy eskortowani przez Policję i Straż Miejską. Zakończenie planowane jest tradycyjnie w ogrodach konwiktu około 14.30. W imieniu Akcji Katolickiej zapraszamy wszystkich chętnych.

Komentarze

Obrazek użytkownika danus4

Jeśli nie wyjade na majówkę z pewnoscią będę obecny z córką.Jeśli będzie taka potrzeba służę pomocą przy przejeździe i organizacji,zreeszta jak co roku.

PS.Tomek, zapodaj temat na FB.

Wszystko  pięknie  ładnie ,tylko  dlaczego  żadnej  informacji  na ten temat  szybciej  nie  było 28 kwiecień  temat  podany  to  trochę  za  pózno dla  niektórych,może za  rok choć pare  plakatów  rozwiesić  z  informacją  co???Rozumiem  że  wszyscy  którzy  należą do  jakiś  stowarzyszeń są  poinformowani ,a  co  z  tymi  którzy  chcieliby też pojechać  a  nie  należą  nigdzie ?? 

Obrazek użytkownika blobar

Wszystko  pięknie  ładnie ,tylko  dlaczego  żadnej  informacji  na ten temat  szybciej  nie  było 28 kwiecień  temat  podany  to  trochę  za  pózno dla  niektórych,może za  rok choć pare  plakatów  rozwiesić  z  informacją  co???

To pytanie chyba nie do WTC, a raczej do organizatora, czyli Akcji Katolickiej przy parafii św. Leona. Informacja na stronie parafii pojawiła się 28.04 - trudno zamieszczać info o wyjeździe wcześniej niż uczyni to sam organizator.

PS od 15 lat wyjazd jest zawsze 1 maja o 10-tej spod "Leona", więc na 99% (mogą się zdarzyć jakieś losowe wypadki) pewnie będzie i za rok w tym samym terminie.

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6