Rowerowa Wigilia WTC

Jak co roku korzystamy z zaproszenia na Rowerową Wigilię, która tym razem odbędzie się 20 grudnia 2013 r. (piątek). Wyjazd spod Kauflandu o godz. 19.00, planowany przyjazd do Małej Piaśnicy około 20.00 - to informacja dla dojeżdżających samochodem. Aby ułatwić gościnnym gospodarzom przygotowanie proszę o wpisywanie się uczestników w komentarzach z podaniem środka transportu - samochód tylko w uzasadnionych przypadkach :-)
 

Komentarze

Obrazek użytkownika blobar

Będę. Rower.

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6

 

Obrazek użytkownika mcgregor

Naturalnie że rowerem 

Będę. Chyba rowerem. :)

Obrazek użytkownika mit

Na dzień dzisiejszy jadą Konwalia, Basia i Ania oraz Grzegorz i ja. Proszę o zgłoszenia najpóźniej do czwartku wieczorem. Udziału samochodu ze względu na pogodę nie przewidujemy :-)
 

Jeszcze Jurek potwierdzał telefonicznie przyjazd ROWEREM. Pogodę sprzyjającą cyklistom - załatwiłem.

Do zobaczenia.

Andrzej

Obrazek użytkownika mcgregor

Jestem zmuszony niestety odwołać moje zgłoszenie. Wypadł mi wyjazd na południe, dlatego jutro będę podróżował, ale nie rowerem. Wszystkim wam życzę dobrej pogody, bezpiecznego przejazdu do Małej Piaśnicy i rowerowej wigilii w miłym gronie.

Przy okazji składam wszystkim życzenia wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Dzięki Andrzejowi za przekazanie zgłoszenia i za całokształt. Potwierdzam, że przy pomocy roweru  przedostanę się do Piaśnicy Małej.  Jak będę miał sprawne hamulce to zatrzymam się przy Kauflandzie.

Jerzy

Obrazek użytkownika mit

Tym razem w wigilijnym wyjeździe przewagę miały kobiety - Aneta, Ania i Basia, którym towarzyszyliśmy wraz z Jurkiem. Do Piaśnicy dojechaliśmy fragmentem Turystycznego Szlaku Północnych Kaszub. Potem dojechali jeszcze Asia z Michałem. W Piaśnicy jak zwykle rodzinna, ciepła atmosfera, która skłoniła Anię do powrotu z Asią i Michałem a my w czwórkę udaliśmy się w drogę powrotną. Tym razem najkrótszą drogą do szlaku, z którego szybko odbiłem w las na wysokości Stobbasee kierując się w stronę Bolszewa.

Serdeczne podziękowania dla gospodarzy i uczestników za miły wieczór w radosnych kliamatach.

Małe sprostowanie.  Żadnej Anety z nami nie było. Ja mam na imię ANITA!!!

Dziękuje za miło spędzony czas.