29 września 2013 r. objazd Szlaku Pstrąga Tęczowego

Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów wspólnie z Gminą Łęczyce organizuje objazd Szlaku Pstrąga Tęczowego, jaki gmina Łęczyce wytyczyła na swoim terenie. Start ze Strzebielina (szkoła) o godz. 11.00. 

My tradycyjnie na imprezę docieramy na rowerach, w związku z czym zbiórka chętnych na parkingu pod kościołem w Bolszewie o godz. 9.30. Kto nie zdąży - jest SKM do Strzebielina o godz. 10.25, która jest na miejscu o 10.40
 

Powrót do Strzebielina z objazdu szlaku jest planowany na godz. 13.30 i do godz. 16.00 odbywają się konkursy dla uczestników, mają być także napoje zimne i ciepłe oraz kiełbaska z grilla. W drogę powrotną wyruszymy prawdopodobnie pomiędzy 14.30 a 15.00 więc w Wejherowie nie powinniśmy być później niż o godz. 16.00 - 16.30. Dystans całości to około 70 km, tempo jazdy w trakcie dojazdu i powrotu spokojne, w granicach 18 - 25 km/h, objazd wolniejszy ale nie powolny.
 

Zapraszamy wszystkich chętnych posiadaczy sprawnych technicznie rowerów, którym nie straszny jest dystans. Z uwagi na harmonogram wycieczki nie będziemy mogli robić nieplanowanych postojów więc każdego prosimy o zabranie niezbędnych do jazdy części, akcesoriów i narzędzi.

Pliki do pobrania: 

Komentarze

Obrazek użytkownika blobar

Jak nie będzie ulewy (a nie ma być : ) ) to będę.
 

Unibike Crossfire, Mbike Renegade 0.6